O nas

Serdecznie witamy w serwisie placówki „NANNY” Childcare Center!
„NANNY” to placówka idealna dla Rodziców pociech w wieku od 1 do 5 lat.

„NANNY” z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Rozwój naszej placówki zaowocował przeniesieniem do większego i nowoczesnego obiektu, spełniającego wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.

Od 2014r. oferta adresowana do Rodziców została rozszerzona o grupę żłobkową przeznaczoną dla dzieci od 1 do 3 lat.

Prowadzimy trzy grupy:

I grupa żłobkowa

II grupa żłobkowa

grupa przedszkolna dla dzieci od 2,5 do 5 lat

Punkt Przedszkolny „NANNY” posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 10 PPN.

Nasi opiekunowie dzienni są wpisani na listę opiekunów dziennych w Ministrstwie Pracy i Polityki Społecznej i są pod stałą kontrolą urzędników w/w instytucji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Janiszowskiej 11 na Okęciu. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy naszą siedzibę.

Anna Mazurkiewicz – dyrektor i właściciel przedszkola

W 2001 roku, w toku 5 letnich studiów na Uniwersytecie Szczecińskim, uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego ze specjalnością nauczycielską. W 2010 roku odebrałam dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku edukacji przedszkolnej. Ukończyłam szereg dodatkowych szkoleń i kursów ukierunkowanych na pracę z dziećmi.
Pomysł na własne przedszkole pod nazwą „Nanny” zrodził się w czasie pracy w amerykańskim przedszkolu Child Development Center znajdującym się w Ramstein. Początki działalności punktu przedszkolnego sięgają 2008 roku. Od 2010 roku oferta przedszkola została skierowana również do Rodziców dzieci młodszych.Moim celem było stworzenie placówki o rodzinnym charakterze, otwartej i pełnej miłości oraz zrozumienia dla dzieci. Moja praca jest moją pasją i cieszy mnie każdy dzień spędzony wśród podopiecznych.

Ciocia Tetiana – opiekun dzienny grupy żłobkowej

Ciocia Joanna – opiekun dzienny grupy żłobkowej

Ciocia Karolina – pomoc opiekuna dziennego grupy żłobkowej

Ciocia Ewa – nauczyciel grupy przedszkolnej

Ciocia Nadia – pomoc nauczyciela grupy przedszkolnej

Przedszkole posiada wewnętrzny monitoring wszystkich sal oraz placu zabaw. Monitorowana jest również szatnia i wejście do budynku. System 8 kamer działa 24h na dobę. Zarejestrowany obraz będzie archiwizowany w placówce. Rodzice/opiekunowie mają możliwość obserwowania dziecka w czasie teraźniejszym za pośrednictwem monitora umieszczonego w szatni. Istnieje możliwość obejrzenia zapisanego obrazu po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem placówki.

Pani Aniu,
Zrodziła się taka myśl, aby Pani podziękować. Stworzyła Pani cudne miejsce dla najmłodszych, gdzie bez wątpienia każde dziecko jest szczęśliwe. Jako mama dwóch synów mam doświadczenia z podobnymi punktami opieki, ale żadne z nich nie zaoferowało dziecku tyle dobrego, a mnie tyle spokoju i pewności. Codziennie przekazując Wam syna, wiem, że oddaję go w ręcę osób które autentycznie się nim zajmą zaspakajając potrzeby i kształtując jego rozwój.
Kiedy ktokolwiek pyta mnie o żłobek, czy mogę jakiś polecić. TAK. Bez wątpienia, Pani placówka jest miejscem, które z czystym sercem polecę każdej mamie. Profesjonalna szefowa, dobrana, wykwalifikowana kadra, optymalne warunki lokalowe, czyściutko, piękny plac zabaw, otwarość na potrzeby rodzica, atrakcyjne zajęcia, teatrzyki, wyjścia i te konie.. .. i mogłabym tak jeszcze długo wyliczać. Nawet jeśli chciałabym się „czegoś czepić” to nie znajduję nic. Patrząc na mojego syna widzę jak dobrze czuje się u Was, jak szybko się rozwija. Jest szczęśliwy. Skąd wiem? No bo które nieszczęśliwe dziecko całusem chciałoby się witać i żegnać z Panią = Ciocią? Które biegnie rano do żłobka samo otwierając sobie furtkę? Które z niezadowoleniem opuszcza plac zabaw? Tylko szczęśliwy uśmiechnięty maluch. Dziękuję za pasję, serce, zaangażowanie i całe dobro które wkładacie w wychowanie i opiekę nad naszymi, Waszymi dziećmi. Jesteście Wspaniałe!

Z wyrazami ogromnej wdzięczności Rodzice Jeremiego

 

 

„Nasza przygoda z Nanny zaczęła się od rozmowy telefonicznej z Dyrektorem żłobka Panią Anną. Przeniosłam dziecko do Nanny z innego żłobka. Wybierając pierwszy żłobek nie wiedziałam na co zwracać uwagę i popełniłam błąd. Oddałam do żłobka w biurowcu, duża grupa (25 osób), mały plac zabaw, adaptacja bez rodzica. Po 5 dniach adaptacji moje dziecko było tak mocno zestresowano, że podjęłam decyzję o zmianie obecnego żłobka na inny. Usłyszałam przez telefon głos Pani Anny, głos człowieka, który potrafił mnie zaspokoić. Spotkałyśmy się tego samego dnia. Miałam sprecyzowane kryteria: mała grupa, adaptacja z rodzicem, lokalizacja i najważniejsze ciocie na sali, ich ciepło i miłość do dzieci. I to wszystko znalazłam w żłobku Nanny. Mój syn miał 1.5 roku, nie był łatwym dzieckiem co do adaptacji. Był bardzo przyzwyczajony do mnie ale adaptacja była stopniowa wydłużana i dostosowana do potrzeb mojego Syna. I udało się. Mój syn chodzi do żłobka, jest wesoły, dobrze śpi i je, jest zadbany. Ma swoje ulubionych Ciocie (Kasia i Paulina). Nie mogło być inaczej, bo od pierwszego kontaktu z Panią Anną, a później (podczas adaptacji synka) z Panią Kasią zrozumiałam że moje dziecko jest w dobrych rękach. Podoba mi się to, że Pani Dyrektor ma elastyczne podejście do każdego dziecka. Podczas naszej adaptacji zawsze proponowała (nie narzucała) rożne warianty. Jest bardzo otwarta i doświadczona w tym co robi. I widać że dzieci ją kochają. Od całego serca jestem wdzięczna całemu zespołowi żłobka Nanny za trudną pracą, którą wykonujecie każdego dnia!!! Jesteście najlepsze w tym co robicie! Dziękuję!”

Aleksandra P.