Serdecznie witamy w serwisie placówki „NANNY” Childcare Center!
„NANNY” to placówka idealna dla Rodziców pociech w wieku już od 6 miesiąca życia do 5 lat.

„NANNY” z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Rozwój naszej placówki zaowocował przeniesieniem do większego i nowoczesnego obiektu, spełniającego wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.

Od 2010r. oferta adresowana do Rodziców została rozszerzona o grupę żłobkową przeznaczoną dla dzieci od 6 miesięcy do 2,5 lat.

Prowadzimy trzy grupy:

grupa żłobkowa dla dzieci od 6m.ż do 1,5 roku

grupa przedprzedszkolna dla dzieci od 1,5 roku do 2,5 lat

grupa przedszkolna dla dzieci od 2,5 do 5 lat

Punkt Przedszkolny „NANNY” posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 10 PPN.

Nasi opiekunowie dzienni są wpisani na listę opiekunów dziennych w Ministrstwie Pracy i Polityki Społecznej i są pod stałą kontrolą urzędników w/w instytucji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Janiszowskiej 11 na Okęciu. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy naszą siedzibę.

Anna Mazurkiewicz – dyrektor i właściciel przedszkola

W 2001 roku, w toku 5 letnich studiów na Uniwersytecie Szczecińskim, uzyskałam tytuł magistra wychowania fizycznego ze specjalnością nauczycielską. W 2010 roku odebrałam dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku edukacji przedszkolnej. Ukończyłam szereg dodatkowych szkoleń i kursów ukierunkowanych na pracę z dziećmi.
Pomysł na własne przedszkole pod nazwą „Nanny” zrodził się w czasie pracy w amerykańskim przedszkolu Child Development Center znajdującym się w Ramstein. Początki działalności punktu przedszkolnego sięgają 2008 roku. Od 2010 roku oferta przedszkola została skierowana również do Rodziców dzieci młodszych.Moim celem było stworzenie placówki o rodzinnym charakterze, otwartej i pełnej miłości oraz zrozumienia dla dzieci. Moja praca jest moją pasją i cieszy mnie każdy dzień spędzony wśród podopiecznych.

Ciocia Agata – opiekun dzienny grupy żłobkowej

Ciocia Ewelina – nauczyciel grupy przedszkolnej

Ciocia Sandra – opiekun dzienny grupy przedprzedszkolnej

Ciocia Ania – opiekun dzienny grupy żłobkowej

Przedszkole posiada wewnętrzny monitoring wszystkich sal oraz placu zabaw. Monitorowana jest również szatnia i wejście do budynku. System 8 kamer działa 24h na dobę. Zarejestrowany obraz będzie archiwizowany w placówce. Rodzice/opiekunowie mają możliwość obserwowania dziecka w czasie teraźniejszym za pośrednictwem monitora umieszczonego w szatni. Istnieje możliwość obejrzenia zapisanego obrazu po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem placówki.

Pani Aniu,
Zrodziła się taka myśl, aby Pani podziękować. Stworzyła Pani cudne miejsce dla najmłodszych, gdzie bez wątpienia każde dziecko jest szczęśliwe. Jako mama dwóch synów mam doświadczenia z podobnymi punktami opieki, ale żadne z nich nie zaoferowało dziecku tyle dobrego, a mnie tyle spokoju i pewności. Codziennie przekazując Wam syna, wiem, że oddaję go w ręcę osób które autentycznie się nim zajmą zaspakajając potrzeby i kształtując jego rozwój.
Kiedy ktokolwiek pyta mnie o żłobek, czy mogę jakiś polecić. TAK. Bez wątpienia, Pani placówka jest miejscem, które z czystym sercem polecę każdej mamie. Profesjonalna szefowa, dobrana, wykwalifikowana kadra, optymalne warunki lokalowe, czyściutko, piękny plac zabaw, otwarość na potrzeby rodzica, atrakcyjne zajęcia, teatrzyki, wyjścia i te konie.. .. i mogłabym tak jeszcze długo wyliczać. Nawet jeśli chciałabym się „czegoś czepić” to nie znajduję nic. Patrząc na mojego syna widzę jak dobrze czuje się u Was, jak szybko się rozwija. Jest szczęśliwy. Skąd wiem? No bo które nieszczęśliwe dziecko całusem chciałoby się witać i żegnać z Panią = Ciocią? Które biegnie rano do żłobka samo otwierając sobie furtkę? Które z niezadowoleniem opuszcza plac zabaw? Tylko szczęśliwy uśmiechnięty maluch. Dziękuję za pasję, serce, zaangażowanie i całe dobro które wkładacie w wychowanie i opiekę nad naszymi, Waszymi dziećmi. Jesteście Wspaniałe!

Z wyrazami ogromnej wdzięczności Rodzice Jeremiego